Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

.Termíny - Kurzů Baňkovaní  

Bratislava-                          

Brno-        5-6.11.2022

Hodonín-                  

Náplň kurzu - baňkování na pohybový aparát a páteř. Tato metoda, na rozdíl od jiných druhů baňkování zaručuje, že baňky budou postupně přiloženy na celou plochu zad, ne jen na určitá místa. Baňky jsou rychle sundávány a opět přiloženy na jinou část, což způsobuje mnohem menší bolestivost než u metod, kde jsou baňky přiloženy na určitá místa na dobu cca 10-20min. Rovněž se naučíme baňkovat i jiná problémová místa - tenisový loket, namožené svaly na nohou, bolestivé klouby a také zatuhlé svaly na krku a šíji. Druhý den se budeme učit baňkovat Těhotné, Achilovou šlachu, třísla, podkolenní a loketní jamky. Tuto metodu jsem navíc zdokonalil o způsob, jak vytahovat zapadlé obratle nebo jak pomoci u akutního výhřezu plotének.

 

P.rvní den
teorie, práce s baňkami, peanem a ohněm, přikládání baněk
předvedení baňkování celých zad, klouby a páteř
vytahování zapadlých obratlů k Dornově metodě
práce ve dvojicích, k
aždý bude přebaňkovaný a někoho nabaňkuje

Druhý den
baňkování těhotných
baňkování celých nohou, třísla, podkolenní a loketní jamky, Achillovky

Předpokládaná délka kurzu sobota od 8 do 18 hodin, neděle od 8 do 15 hodin.


S sebou si vezměte psací potřeby, karimatku, 2 ručníky, přezůvky a pohodlné oblečení.
Budete-li chtít začít po kurzu baňkovat, budete potřebovat koupit sadu skleněných baněk cca.1300 Kč (54 EUR), pean, smotky, líh a nejlépe i sadu plastových baněk 850 Kč (35,50 EUR). Všechno je možné zakoupit na každém kurzu, vezměte si s sebou dostatečnou hotovost, abyste si mohli odvézt, co budete potřebovat.

Po absolvování kurzu obdrží každý účastník, který zvládne techniku baňkování,  certifikát.

CENA KURZU: 3750 Kč (150 EUR)

Přihlásit se můžete na telefonu 608 756 484 nebo na mailu bankovani@gmail.com . Pro rezervaci místa je nutno uhradit zálohu ve výši 1750 Kč na č.ú 2300382329/2010 (český účet) nebo 50 EUR na 2300382329/8330 (slovenský účet). Záloha je nevratná, lze ji však převést na dalšího účastníka nebo na náhradní termín kurzu (převést lze jen jednou, poté záloha propadá).

 

Pokud máte zájem o pořádání kurzu ve vašem okolí lze po domluvě zajistit jeho konání kdekoli. Podmínkou je alespoň 8 osob, max.však 16 osob.